| geo189 a întrebat:

Caut un film de groaza vazut mai demult, era la inceupt cu un grup de tineri care incercau un joc nou si trebuiau sa citeasca ceva la inceputul jocului si dupa tot ce faceau in joc pateau si in realitate, primul baiat a murit spanzurat. atat imi aduc aminte.ms!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Seamănă cu „Stay Alive" (2006) cu Frankie Muniz.
http://youtu.be/DjzqGzuZSfI
Numai bine.

| geo189 explică (pentru Diabolique):

Nu seamana laughing chiar este acesta! mersi mult.

2 răspunsuri:
| DaveMustaine a răspuns:

Am vazut si eu mai demult unul asemanator, exceptand partea cu spanzuratul si se numea Jumanji. Nu era tocmai de groaza, dar te tinea in suspans.