| Alinw1 a întrebat:

Caut un film despre nişte tineri care lovesc o fată cu maşina şi apoi o bagă în portbagaj. Se opresc la o casă sau la o benzinărie. Aceasta era bolnavă sau infectată cu un virus. Atât îmi aduc aminte. Dacă puteţi să mă ajutaţi.

15 răspunsuri:
| Pinguuuin01 a răspuns:

I know what you did last summer, sau I still know what you did last summer mii se pare că seamănă cu ăsta. sunt 2 părţi, sper că te-am ajutat.happy

| Alinw1 explică (pentru Pinguuuin01):

Nu sunt astea, mersi oricum.

| Pinguuuin01 a răspuns (pentru Alinw1):

îmi pare rău.

| BiuL a răspuns:

Nu erau cumva doi baieti si o fata? Cei cu masina.

| Alinw1 explică (pentru BiuL):

Cred că da.

| BiuL a răspuns (pentru Alinw1):

Nu-ti amintesti cum il cheama pe vreunul dintre actori? cred ca stiu despre ce film e vorba dar nu`mi amintesc numele lui si nici a actorilor sad

| Alinw1 explică (pentru BiuL):

Nu, dacă stiam nu mai ceream ajutor tongue

| BiuL a răspuns (pentru Alinw1):

Eeeh multi cer si daca stiu. pe TPU vezi multe.

| Alinw1 explică (pentru BiuL):

Am observat laughing
Îl caut de ceva timp, ştiu cam despre ce e vorba, dar nu cunosc actori, minic. Poate îşi aduce cineva aminte.

| Alinw1 explică (pentru Alinw1):

Nu ştie nimeni?

| Alinw1 explică (pentru Alinw1):

Nu îşi aduce nimeni aminte cum se numeşte?

| Alinw1 explică:

De când îl caut, dar nu am reuşit să îl găsesc. Poate vine cineva cu un răspuns câştigător. tongue

| Alinw1 explică:

Cineva?

| Alinw1 explică:

Nimeni?

| Alinw1 explică (pentru Alinw1):

Nu mă poate ajuta nimeni?