| danut222 a întrebat:

Caut un film mai vechii era undeva prin 2006... cred dar imi aduc aminte destul de multe din el

erau 3 copii (frate)era un frate mare unu mijlociu si cel mai mic

si ei invatau karate intro padure cu 1 mos i invata p ei era senseiu lor
si cel mare avea o prietena adica nu era prietena lui i placea de ea
si odata niste pusti i fura bicicleta la fata si merge el si o recupearaza i bate pe aia stit cum se numeste dau funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0103596/

asta?

2 răspunsuri:
| danut222 explică:

Da man as vrea sa va dau la amandoi funda dar nu pot... doar la 1 pot..va multumesc la amandoilove struck

| salutare123 a răspuns:

Unul dintre baieti se numea Colt?