| I04n4 a întrebat:

Caut un film, nu foarte nou, era despre un baiat care putea vindeca ranile oamenilor, dar mai pe la sfarsitul filmului, si-a dat seama ca el de fapt doar absorbea, sa zic asa, rana, iar aceasta ajungea sa fie a sa (daca are vreun sens)... Nu stiti cum se numeste?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că e vorba de... Miracole ( Healing Hands), 2010
http://www.cinemagia.ro/filme/healing-hands-482636/

| I04n4 explică (pentru floresdemayo):

Nu e asta, dar mersi oricum. Nu mai tin minte clar, l-am vazut demult, dar stiu ca baiatul era destul de tanar, parca pe la liceu, sau asa ceva.