| վፀiፀፀ a întrebat:

Caut un film pe care l-am vazut acum foarte mult timp, cred ca pe Disney Channel, era vorba despre o femeie foarte batrana care avea grija de 2 copii mici, bebelusi. De fapt femeia aceea era o spargatoare de banci, cred ca Doamna Winchester se numea care avea intr-o camera o sumedenie de bani. Ea lucra cu 2 tipi, care se dadeau drept exterminatori iar copii aia le faceau farse ca sa nu ii prinda.
As vrea sa stiu cum se numeste filmul sau un link ceva.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mnbvf a răspuns:

Bratty Babies.

| վፀiፀፀ explică (pentru mnbvf):

Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| xYonasuper a răspuns:

Se numeste Oh, bebe pe cuvant de bebelus

| Flore_Alex_2001 a răspuns:

Filmul se numeste ''Oh, baby''. Fundita daca ai putea? happy. Oricum, super ca te-am ajutat

| 12david a răspuns:

Stiu la ce film te referi, dar nu mai tin minte cum se numea, venea politia la sfarsit parintii se indragosteau.Imi fine mi-ar placea si mei sa stiu cum se numeste!