| CosminCSM00 a întrebat:

Caut un film pe care l-am vazut dar nu tot si nu stiu cum ii spunea. Este vorba de un baiat, iubita lui si inca un prieten care merg sa o conduca pe acea fata acasa dar se opresc pe drum la un bancomat unde intalnesc afara un nebun care omoara om care plimba cainele in parcare nestiind ce vrea de la ei Urgent!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

ATM (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/atm-559527/

| CosminCSM00 explică (pentru faramatania):

Chiar dupa ce am pus intrebarea m-am gandit sa scriu pe net,, bancomatul " si l-am gasit. Oricum mersi mult!

| faramatania a răspuns (pentru CosminCSM00):

Mulțumesc și eu.