| Natalia_Merk_1980 a întrebat:

Caut un film si nu gasesc, nu stiu cum se numeste filmul si l-am vazut cu mult timp in urma.
Palaria unei doamne este suflata de vant si pica pe scriul unui mort.Doamna plange la mormant dupa palarie care a fost destul de scumpa. Oamenii care erau prezenti la inmormantare credeau ca doamna este o cunostinta si incercau sa o linisteasca.Barbatul decedat avea avere foarte mare si in testament era scris ca: averea o va mosteni acea persoana care plange la mormantul lui.La sfarsit doamna cu palaria mosteneste averea

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici eu nu știu numele filmului, dar mă înteresează și pe mine. Dacă îl afli, te rog să mă anunți. După ce studiez bine filmul vreau să fac și eu ca doamna aceea.