| nimeni_5807 a întrebat:

Caut un serial bun, care sa nu aiba o intamplare in fiecare episod, ci o poveste care sa te lase cu sufletul la gura de la un episod la altul. Ca sa dau un exemplu... Friends are in fiecare episod cate o povestioara, dar Prison Break e un film intreg impartit in 4 sezoane. Prison Break mi-a placut la nebunie. Caut ceva in genul acestui film? Ce imi recomandati?

9 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pretty Little Liars.

| Vulvatron a răspuns:

Tanar si nelinistit laughing o sa te tina cu sufletul la gura vreo 15-20 de ani laughing

| Kattan a răspuns:

Pai ce gen de serial? SF, politist, comedie, aventuri?

| Lifeisfearless a răspuns:

Friends mi-a placut si mie si a fost comedie, deci o sa-ti recomand de acest gen : That's 70 Show si Cybill.

| NicoleTheEnd a răspuns:

Ezel, pe Canal D. Miercuri si joi la 21:30

| Ax a răspuns:

Suleyman Magnificul sub domnia iubirii! E un serial foarte bun de luni pana marti de la orele 20.00 pe Kanal D

| DJ Next a răspuns:

Legendele palatului printului jumong

| geaninna a răspuns:

Grey's anatomy (Anatomia lui Grey) pe Tvr1 de duminica pana joi la 23:00.cate 2 episoadebatting eyelashes

| Blondiss_9544 a răspuns:

The vampire diaries