| SweetSacrifice a întrebat:

Ce serial cu crime imi sugerati sa vizionez. As fi vrut sa urmaresc Criminal Minds, dar am auzit ca are loc o alta crima in fiecare episod. Eu as dori un serial care sa aiba acelasi subiect in fiecare episod. De exemplu, ultimul serial vazut de mine a fost Prison Break. Astept cat mai multe idei happy

5 răspunsuri:
| SVD a răspuns:

Pretty little liars!

| ioana12345 a răspuns:

Pretty little liars

| hanibani a răspuns:

Mai seriale din astea cu continuitate nu prea exista in `lumea` crimelor. Cat de cat ar fi `Cabinet de avocatura`, dar asa cum sugereaza titlul actiunea se invarte in jurul unor avocati.
Oricum, chiar daca preferi continuitate, iti sugerez sa te uiti la Criminal Minds. Este pur si simplu genial, povestile gandite excelent la fel si modul in care echipa prinde criminalii.Cel mai bun serial politist din punctul meu de vedere, pur si simplu ancheta e dusa la un nou nivel, cel psihologichappy.
alte seriale criminaliste happy : CSI(toata gama, desi iti recomand New York) cat si minti criminale:comportament suspect (serialul copil al Criminal Minds)
Sa imi spui ce ai ales pana la urmahappy si vizionare placuta:

| ellenna02 a răspuns:

Fringe, the mentalist. si aici se ancheteaza mai multe de crime, dar e ceva central ce leaga toate episoadele. Pupici cu sclipici

| crycristina a răspuns:

Dexterhappy