| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Ce a fost azi in Teresa? (mai detaliat, daca se poate) funda

Răspuns Câştigător
| SomethingNew a răspuns:

Tereza a fost sa se vada cu Paloma pentru a o intreba de ce l.a cautat pe Arturo. Aceasta i.a raspuns ca pentru a se convinge daca era adevarat ce i.a spus. cum ca e insarcinata and stuff. apoi ea si Mariano s.au dus in Cuernavaca la vila Aurorei. Esperanza i.a inapoiat banii lui Arturo, pentru ca Pablito a fost internat deja in spital. Aida si.a prelungit vacanta cu inca o saptamana, renuntand la cea din Italia. spre nemultumirea parintilor ei. si s.a terminat cand Teresa si Mariano au inceput sa faca dragostebig grin

4 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

Ma uithee hee Asa... Astazi Teresa a mai mers inca o data acasa la femeie aceea, Paloma deoarece ea mai fusese si il cautase pe Arturo. Pana la urma a cam convins-o sa nu il mai caute pe Arturo. Aurora a plecat in Franta la Paris. Esperanza i-a inapoiat banii lui Arturo deoarece Pablito a fost internat la spital si nu mai au nevoie de banihappy. Aida s-a hotarat sa mai stea cu Paulo cateva zile in Acapulco. Stii ca Aurora i-a lasat casa ei din Cuernavaca Teresai ca sa aiba grija de ea si daca vrea sa o si foloseasca. Ea a mers acolo cu Mariano. Ea s-a imbracat in costum de baie, si el la fel. Au intrat in piscina putin, apoi s-au asezat pe jos. Iar Teresa i-a spus lui Mariano: "Vreau sa fiu a ta." Apoi au inceput sa faca dragostee. Apoi s-a terminat episodulwinking. A fost superr:X

Sper ca te'am ajutatkiss

| Idc12345 a răspuns:

Uita-te pe www.youtube.com

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna;*
Poi Teresa s-a dus la fosta sotie a profesorului.si i'a spus ca este insarcinata cu el...si sa nu il mai caute ca, casa o sa fie mereu pazita ca sa nu se aproprie de elhappy

Aurora se pregatea sa plecee.Iar Teresa a venit si i-a spus ca nu o poate conduce la aeroport pentru ca trebuie sa faca ceva pentru profesor.

Aurora i'a dat cheile unei case din Cuernavaca ca sa o foloseask.
Teresa ''l-a rapit'' pe mariano.si la dus la casa aceea. unde s'au sarutat auu stat.etchee hee

Iar Aida si Paolo (sau km il cheama) si'au prelungit vacanta cu o saptamana mai multsmug

sper ca te'am ajutatwinking

t pup:*

| teiubescmami a răspuns:

Uitewinking cauta pe focotv. teresahee hee