| amuleta a întrebat:

Ce actrita din telenovele va place cel mai mult dar actor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UITE MIE IMI PLACE CAROLINA TEJERA, GABY ESPINO, MARITZA RODRIGUEZ! iar maite perroni-k stil, dar la cum joak nu stiu, parca nu ma convinge, sunt actrite mult mai talentate si poate nici nu le bagam in seama, un actor/actrita trebuie sa iti transmita ceva atunci cand joak, dar la maite nu observ acest lucru, poate gresesc, sunt si alte pareri dar...

| amuleta explică (pentru anonim_4396):

Sunt de aceeasi parere gaby espino si maritza rodriguez sunt foarte frumoase si joaca foarte binehappy

4 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Nu mă uit la telenovele...

| Angel_Andra_1998 a răspuns:

Buna mie imi plac foarte multi dar acum depinde si de parerea ta mie mi se par foarte buni cei din pariu cu viata imi place foarte mult kristen stewart robert pantinsson, maite perroni

| florinake_9920 a răspuns:

Nu ma uit la telenovele dar iti spun cei mai tari actori din filme : angelina jolie, robert pantinsson, bred pitt