| Purgatoriu a întrebat:

Ce animatii horror stiti? Am vazut: Coraline, Horror House, Corpse Bride, Nightmare Before Christmas, Dante's Inferno, Heavy metal.
Fara anime-uri.

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

3×3 Eyes, Akira, Alien 9, Ayakashi,Ayashi no Ceres,Baccano,Berserk,Betterman,Blassreiter,Blood+,Blue Gender,Blue Seed,Bokurano,CHAOS; HEAD,D. Gray-Man,Denpa teki na Kanojo OVA, Jigoku Shoujo, Kaidan Restaurant, Mnemosyne, Pet Shop of Horrors.

| DownTheStairs a răspuns:

Chucky papusa groazei?

| AndaBăă a răspuns:

Încearcă-l pe ăsta : A Haunted House. [ comedie + horror ]

| dary461 a răspuns:

Eu iti recomand Grave Encouners! Pe mine ma ingrozit! Sper sa iti foi fost de folos!