| Drag0nuAk47 a întrebat:

Ce anime de tipul,, HighSchool DxD" mi-ati putea recomanda ceva gen ecchi+harem+romance.

Dau funda! tongue

Răspuns Câştigător
| Ambalaj a răspuns:

Sunt expert in din astea.A aparut HighSchool DxD sezonul 2, kampfer, highschoold of the death, Campione(preferatul meu).Sa ma mai gandesc la unele care le-am vzt...Prefer sa nu dau copy paste sau sa caut pe net ci sa spun din cele pe care le-am vizionat.Aaa gata laughing mi-am adus aminte de un ecchi haios rau.Nu e asa ecchi dar se incadreaza destul de mult in cerintele tale.Binbou gami ga. Sper ca te-am ajutat.Vizionare placuta!

| Drag0nuAk47 explică (pentru Ambalaj):

Multumesc mult pentru raspuns stii unde as putea viziona Binou gami ga cu subtitrarea in romana?

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Akikan
- Sekirei
- To LOVE-Ru (3 sez)
- Sora no Otoshimono (2 sez)
- Freezing (sez 2 incepe in Octombrie a.c.)
- Kiss x Sis
- Rosario to Vampire (2 sez)
- Ichigo 100%
- R-15
- Asobi ni Iku y o
- Maburaho
- Princess Lover
Aici ai o lista cu anime-urile pe care le-am vazut. http://myanimelist.net/animelist/ryuu_ro

Vizionare placuta!

| Drag0nuAk47 explică (pentru ryuu):

Multumesc mult ryuu este folositor si raspunsul tautongue