| H0oByT a întrebat:

Ce anime-uri cu persoane inteligente cunoasteti? Ceva in genul Death note ( nu povestea in sine ci caracterele)... si alte anime-uri de actiune care tind un pic spre sf?

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Steins gate, Code Geass, Dr Stone, Promised Neverland. Fara genii, actione sf: Hunter x hunter, mob psycho 100, attack on Titan

| SingleForOne a răspuns:

Ai putea încerca Naruto. E mai mult Sf în sezoanele viitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Black lagoon, Monster, Ghost in The Shell, Ergo proxy si Mushishi.
Sunt făcute de același studio. Mult mai Deep anime-urile ca death note.

| BilaRomânească a răspuns:

Mai toate anime-urile au acel tip inteligent care gandeste prea mult
ca weeb master ce sunt iti recomand sa inveti engleza si sa citesti manga deoarece iti poate salva mult timp pe viitor