| anonim_4396 a întrebat:

Ce anime-uri de comedie stiti?

10 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Wow, ai pus o intrebare despre anime. Parca nu iti placeau, din cate stiu. Eh, nu mai conteaza, uite astea sunt de comedie :
-Himouto Umaru-chan
-Watashi ga Motete Dousunda; aici trebuie sa intelegi termenul de fujoshi, ca sa intelegi si anime-ul.
-KonoSubarashii, ambele sezoane
Si mai gasesti aici, in lista mea cu toate anime-urile

https://myanimelist.net/animelist/AnimeLover6051?status=7

Acum, scuza-ma, dar ma retrag, ca trebuie sa ma apuc sa citesc o manga, si apoi sa continui Fairy Tail, ca am terminat 58 de episoade si mai am de vazut pana la 175, si apoi sa ma apuc si de sezonul 2 care are 102 episoade.
Bye.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Nu-mi plac dar poate sunt si animeuri bune.

| Superior a răspuns:

Jitsu wa watashi wa
Kampfer (are si putina actiune si yuri)
Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai (ff epic)

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Animele*

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Ma uit deja la Family Guy
Nu m-am uitat pana acum la nici un anime.

Răspuns utilizator avertizat
| Juviia a răspuns:

Kobayashi-San Chi No Maid Dragon

| sammy7 a răspuns:

Naruto,Bokuben,Engaged to the Unidentified. Love, Chunibyo & Other Delusions, My First Girlfriend is a Gal, Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records, the devil is a part timer

| farcasalexandru a răspuns:

To love ru si date a live