| Kurenay a întrebat:

Ce animeuri bune imi puteri reomanda?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Cateva anime pe care l-as recomanda eu sunt filmele de la studio ghilbi, Code Geass, Kara no Kyoukai, Toradora, Bakemonogatari, Ergo proxy, Fate/zero, Fairy Tail. Daca mai vrei niste anime spune-mi. Nu cred ca este cineva care a vazut mai multe decat mine asa ca stiu destule in domeniu.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Jigoku Shoujo, Naruto, Naruto Shippuden (dar se pare ca deja ai vazut Naruto), Death Note, Gravitation, InuYasha, Blood+, Claymore, Tokyo Mew Mew, Full Metal Panic, Full Metal Alchimist, Kiddy Grade, Kiddy Girl And-, Ghost In The Shell, Vampire Knight, Cowboy Bebop, Kaleido Star, Venus vs Virus, Slayers, Paradise Kiss etc.