| lol1232 a întrebat:

FUNDA! Animeuri gen romance ro sub dau funda la cele mai bune si multe :X am vazut full metal panic si kimi ni todoke

Răspuns Câştigător
| さいゆき a răspuns:

A Drifting Life, Absolute Boyfriend, Ah! My Goddess: The Movie, Ai Yori Aoshi, Ai-Ren, Air (film), Aishiteruze Baby, Akaneiro ni,, Somaru Saka, Akatsuki-iro no Senpuku Majo, Aki Sora, Alice 19th, Alpen Rose, Anata to Scandal, Andante (manga), Angel Lily,, Angelique (Japanese series), Aoi Hana, Armitage III, Ashita no Nadja, Assault Girls, Azuki-chan, Call Me Princess, Candy Candy, Canvas 2: Niji Iro no Sketch, Cardcaptor Sakura, Castle in the Sky, Cat Street (manga), Cause of My Teacher, Chrono Crusade, Cinderella Monogatari, Clannad, D.N.Angel, Dance in the Vampire Bund, The Demon Ororon, The Devil Does Exist, Hito Natsu no Kids Game, Honey and Clover, Kanon, Kare First Love, Kare Kano
Katanagatari, Kaze to Ki no Uta, Kimi ga Nozomu Eien, Kiss Blue, Koi Kaze, Koi suru Tenshi Angelique, Koi wa Ina Mono Myōna Mono, Love Hina.

Cam astea mi le-am amintit acum si le-am gasit.
Succes si sper sa iti placa careva

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inuyasha. Atat laughing

| tsunade a răspuns:

Inuyasha, freezing, nana, gravitation, fruits basket, yosuga no sora, kaichou wa maid-sama, chrono crusade, paradise kiss, si naruto si naruto shippuden

| Merishor a răspuns:

Esti otaku? Da-mi si mie IDu tau daca vii la otakufestival plsss mssswinking