| cristiana1234 a întrebat:

Ce animeuri gen mirai nikki stiti? cine raspunde in 15 minute primeste funda

Răspuns Câştigător
| IndescribableChild a răspuns:

Am terminat azi Guilty Crown.ti l recomand, este superb!
Poti incerca si Deadman wonderland, mi a placut foarte mult..si mai poti sa te uiti la Elfen Lied.

| cristiana1234 explică (pentru IndescribableChild):

Am vazut Elfen Lied si Deadman wonderland si mi-au placut mult de acea v-am intrebat aceasta intrebare mersi mult pentru Guilty Crown

| IndescribableChild a răspuns (pentru cristiana1234):

Hm..aseara uitasem sa iti zic.
Daca vrei poti sa incerci si Ergo Proxy. actiunea se petrece intr o lume post-apocaliptica.

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Blood-C (e chiar cu mult sange)
Blood + (cred ca l-ai vazut, nu?)
Phantom: Requiem for the Phantom(actiune, impuscaturi. Mie unul mi-a placut mult)