| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce asteptari aveti pentru Oscar?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu am asteptari, nici nu ma uit la decernare... happy

| ReddY25 a răspuns:

Irelevant

| siriusblack98 a răspuns:

Nu avem.

| wildthing a răspuns:

Nu am asteptari, nu ma intereseaza absolut deloc cine castiga si nu ma las influentat de premiile Oscar ca sa ma uit sau sa nu ma uit la un anume film. Cu alte cuvinte, nu pun botu' la propaganda si nu ma conformez narativului care se doreste a fi impus de ceva vreme.winking

| mODIN a răspuns:

Ca o sa faca ca in fiecare an si vor premia cea mai conventionala si mai mainstream perspectiva pe care a reusit Hollywood sa o cace in ultimul an.

De cativa ani refuz vehement sa ma mai uit la toate filmele americane de doi lei, deci nu stiu ce a mai aparut. Dar iti garantez ca 'filmul anului' va merge la o drama care are ca subiect emancitarea glorioasa naiba stie carei minoritati, cum fac mereu laughing

| Dragobeta a răspuns:

De cand premiile se dau pe criterii politice nu mai am nici o asteptare si nici nu ma mai intereseaza.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Oppenheimer.

| AvatarPanda a răspuns:

Nu îmi plac Premiile Oscar, pentru că tratează cu dispreț industria animației.

| lanadelrey15 a răspuns:

Oppenheimer cu siguranta