| anonim_4396 a întrebat:

Aveti asteptari de la cei din jur? Ce fel de?

9 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu astept nimic altceva in afara de ceea ce eu insami daruiesc:bunavointa, incredere si respect.

| Bacemi a răspuns:

Am asteptari in sensul ca imi place sa am multi prieteni si m-ar bucura sa stiu ca ceilalti sunt draguti, ma respecta si tin la mine. Oricine imi poate fi prieten, trebuie doar sa ma respecte si sa imi arate ca are un suflet bun. Nu suport oamenii falsi.

| Vizitiul a răspuns:

Astept sa ma trateze la fel cum ii tratez si eu, asta daca e pe buna dreptate si nimic mai mult.

| SweetCandy a răspuns:

Da am asteptari de la prietenii mei, cei care stiu sa ma pretuiasca cu adevarat nu de la cunostinte sau amicibig grin
Am putini prieteni pe care ii poti numara pe degetele de la o mana, ei sunt pentru mine universul meu si tot ce astept de la ei e respect, intelegere si ajutor!

| simona_6231 a răspuns:

Sa ma respecte asa cum i respect si eu la randu meuhappy

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Respect!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astept sa se maturizeze [ tinerii ].

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am asteptari de la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am asteptari de la mine