| Alex780 a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in sezonul 4 din attack on titan?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Daca vrei spoilere din manga: Eren si prietenii omoara toti titanii, ajung pe continent, cunosc o multime de alti oameni noi, Zeke si Eren se intalnesc si planuiesc sa distruga o mare parte din omenire. Sezonul 4 va fi ultimul, manga nu e inca terminata, asa ca nu stim finalul.

| Alex780 explică (pentru WhiteLife):

Am auzit ca cica eren va sparge zidul si ca va controla 1 milion de titani colosali, e adevarat?

| WhiteLife a răspuns (pentru Alex780):

Da, dupa ce face rost de puterea titanului fondator, sau cum ii zice si se intalneste cu Zeke, poate controla toti titanii si mintile eldienilor si pe titanii din zidurile din Insula Paradisului vrea sa ii trimita pe continent.

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Aliens invade