| idkplm a întrebat:

Ce credeti ca se va întampla in sezonul 8 din The vampire diaries? Si credeti ca Damon si Enzo vor ramane rai?

Răspuns Câştigător
| Rozzovela a răspuns:

Da presupun, nu ne ramane decit s-a asteptam din pacate... sad Eu sunt la sezonul 6 happy Dar nu stiu de ce nu mai sunt atrasa s-a privesc...dar am inceput s-a ma uit la pretty little liars-(tot serial ) Recomand
Vizionare placuta la orice film sau serial privestiwinking O vara minunata s-a ai happy