| mirupet a întrebat:

Cu cine credeti ca va ramane Elena din "The Vampire Diaries", cu Stefan sau cu Damon? De ce?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu zic ca va ramane cu stefan.cu damon nu se potriveste, nici nu prea il iubeste sa fim sinceri.stefan e mai dragut.in ciuda faptului a ce se va intampla mai tarziu intre ei, eu mi-as dori sa ramana impreuna.acum,noi nu avem de unde sa stim! ne amane sa urmarim filmul incontinuare cu sufletul la gura.eu mi-am zis parerea.tu poti sa ai o alta parere, nu e nimic rau in asta.fiecare cu parerea luiwinking

15 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Cu stefan.pentru ca pe damon niciodata nu l.a iubit si pentru ca stefan iese mereu castigator si daca e personaj negativ si daca e personaj pozitiv

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Eu cred ca va ramane cu damon

| andreea123deea a răspuns:

Sincera eu nu am idee. Dupa mine Damon este protector pentru ea si a salvat-o de nenumarate ori. Din cate am vazut acum ea il place pe Damon dar acum ca sta si Stefan cu ei nu cred ca se pot apropia foarte mult.

| Didiana11 a răspuns:

Eu stiu ca o sa ramana cu stefan dar sper totusi ca finalul sa se schimbe pentru ca ea si cu damon au caractere total diferite di opusii se atrag si damon e mult mai tare decat stefan dar nu prea cred ca relatia lor o sa functioneze deoarece stefan sta acum in casa cu ei

| ingeras1995 a răspuns (pentru Didiana11):

Stiu ca va ramine cu Stefan, dar imi place mai mult de Damon, aper sa ramina cu el.

| LadyDy01 a răspuns:

Pana la urma Elena va ramane cu Stefan, deoarece s-a indragostit de el prima data si asa e filmulhappy

| BLUEishot a răspuns:

Sincer sunt indecisa, mi se pare ca Damon e mai protector cu Elena, el chiar o iubeste si in sezonu` acesta am auzit ca si ea o sa se indragosteasca de el.

| Cris1Rebe a răspuns:

Eu as vrea sa ramana cu Damon, deoarece Stefan a beneficiat si de dragostea lui Katherine..ar merita si Damon o dragoste adevarata, pentru ca el o iubeste:X

| bi3kissy a răspuns:

Dupa un interviu dat de Nina Dobrev care o joaca pe Elena, nu v a ramane cu nici unul.( trist sad )

| pisyboom a răspuns:

Eu cred ca cu Damon deoarece el o schimba o face mai puternica si mei curajoasa si de asemenea ea pe el

| Erikaaaaaa a răspuns:

Salut! Eu am citit intr-un site ca Elena ea crede ca e doar un copil si nu vrea sa se desparta de Damon sau Stefan asa ca nu il alege pe niciunul, dar il alege pe Matt.

| laura_1118 a răspuns:

Nu aveti de unde sa stiti deoarece sunt 6 sezoane si se pot intampla rasturnari cum ar fi ca elena sa se indragosteasca de damon(sper sa nu)nu ai d unde sti

| carla98IS a răspuns (pentru laura_1118):

Chiar sunt sase sezoane? (sper)

| anonim_4396 a răspuns (pentru carla98IS):

7 sezoane... in ultimul vor f 11 ori 12 serii happy