| KubetiiOO a întrebat:

Ce credeti ca se va mai intampla mai incolo in Pariu cu viata?happy

6 răspunsuri:
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Nu stiu..nu ma intereseaza deoarece nu ma uitlaughing

| KubetiiOO explică:

Ce ai? Nu iti e bine?

| FloriiDirectioner a răspuns:

Eu sper ca Vlad si Anca sa se impace sunt asa draguti impreuna

| valentinamarinamary a răspuns:

Vlad ii va declara ceva la radio lu anca si ii va canta o melodie dar nu stiu cand.e mel aia cu sa nu-mi iei nicioda dragostea-holograf, gio moare si cred ca toate cuplurile vor reveni la normal ....pana la balul de absolvire!

| mirunaoprea a răspuns:

Daaaa o sa arunce in tine! laughing ce prost esti a pus si fata o intrebare! daca tie pofta de cartofi mananca draga nu rabda foamea! ce vrei? cartofi prajiti/pai, carotfi natur, cartofi piure, cartofi cruzi? putin de ketchup nu vrei?(daca alegi prajiti)dulce sau iute? vrei si cu salata? rolling on the floor) termina!

| mirunaoprea a răspuns:

Eu m-am referit sa o pui mata sa-ti gateasca! nu pe mine! tongue cartofule.