| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla mai departe in Pariu cu viata? (sezon 3)

6 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Am auzit ca (dar nu este concret) in pimul episod sunt in drum spre mare, dupa isi petrec vacanta undeva la munte intr-o cabana, sara se indragosteste de dima, cristi cand afla se urca in masina si face accident, anca si Vlad fac pentru prima oara dragoste si ioana o sa ramana insarcinata.

| gfghn a răspuns (pentru dianainsta01):

Nuuuu cred! crezi ca e adevarat? abia astept sa vad urmatoarele episoade...

| FrumoasaTa a răspuns:

Anca si Vlad personaje prrincipale

| FrumoasaTa a răspuns:

Anca si Vlad devin personaje principale.In primul episod anca se intoarce din Londra mai devreme fara sai spuna lui Vlad (ca sa-i faca o surpriza)iar Vlad a vazut-o si nu-i raspundea la telefoane si d-astea... Pina la urma ei se impaca si tot asa

Răspuns utilizator avertizat
| didukaLoVeX a răspuns:

Da criss s Vlad sunt personaje principale!love struck