| Kiky4ev3r a întrebat:

Ce credeti ca urmeaza in urmatorul episod din "Pariu cu Viata"? happy

Răspuns Câştigător
| Smiiiilee a răspuns:

Probabil ca in episodul urmator isi vor reveni aman2, hai pe bune Ioana nu va muri e personaj principal, si cred ca de acum isi vor trai fiecare viata cu familile lor adevarate. funda?

2 răspunsuri:
| Andrutzikka a răspuns:

Poii eu cred ca, Ioana va mirui avand in vedere ca, o resuscitau si toate chestiile.

| Andrutzikka a răspuns (pentru Smiiiilee):

Am spus cred

| Smiiiilee a răspuns (pentru Andrutzikka):

Probabil ca in episodul urmator isi vor reveni aman2, hai pe bune Ioana nu va muri e personaj principal, si cred ca de acum isi vor trai fiecare viata cu familile lor adevarate. funda?