| GabiiHaș a întrebat:

Ce credeti, cine va fi impuscat in afara de Vlad in pariu cu viata?

colegele spun ca Andrei va fi impuscat in brat..nu cred ca-i adevarat...

voi ce credeti?

11 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Cred ca Dima... Off, nu stiu!crying

| GabiiHaș explică (pentru MeGustaaaaa):

Nuuu nu mi-ar conveni dima ca danseaza super si are mult talent in asta...THUMBS UP!

| valentinamarinamary a răspuns:

Ba nu Vlad nu moare, ca ati vazut ca se trezeste in lumea spiritelor si il tine anca de picior dupa aia, si cred ca se trezeste la spital dupa. offf doamne....asa sper! Lasa ca vedem luni stiu, stiu nici eu nu mai am rabdare! Saraca Anca!

| valentinamarinamary a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Si pe razvan nu. l impusca ori cat. e fisu si se vorbea ca o sa se impuste tasu lu razvan singur si de asta cred ca dupa ce se uita la razvan se impusca singur!

| aleally98 a răspuns:

Pe langa Vlad care nu stiu daca va trai va fi impuscat si razvan cred ca o sa moara nu sunt sigura dar il va impusca si pe el.Si in secvente am vazut ca tatal ui Razvan isi indreapta pistolul catre Ioana dar nu cred ca o sa o impuste.Nu stiu abia astept ziua de maine sa vad ce o sa se intample.

| Ghfdsj a răspuns:

Vlad este impuscat.
Apooi va fi impuscata Raluca [profa de muzica].
Apoi nenorocitu ala va fi impuscat de doua ori de fiul lui.

| GabiiHaș explică (pentru Ghfdsj):

Aaaa am vazut?! loool

| MIHAelaKISS a răspuns:

Nu stiu nu ma intereseaza

| larisa470 a răspuns:

Nu va fi nimeni impuscat in afara de Vlad. Vlad va fi impuscat in inima si s-ar putea sa moaracrying. Andrei va scapakiss

| GabiiHaș explică (pentru larisa470):

Va scapa printr-o operatie.stiu asta de la dima ca am vorbit cu el pe facebook.

yeeeey!