| Patyi a întrebat:

Buna TPU si Hristos a-nviat! Am cateva intrebari pentru fanii serialului PARIU CU VIATA (doar si doar pentru fani love struck)! In sezonul 2 - episodul 12 (ce va urma) cu cine credeti ca l-a prins Anca pe Vlad in pat? Cu Doris? Vlad era drogat de Bogdan? Andrei pe cine a impuscat?

1 răspuns:
| NicklausMikaelson a răspuns:

Anca L'a surprins pe Vlad facand sex cu o prostituata ( cadou de la unul din colegi [cred] ) Nu este drogat. iar Andrei nu stiu pe cine impusca. vom afla la momentu oportun