| alexRE a întrebat:

Ce credeti despre serialul animat Samuray Jack ce a fost difuzat in 2001?
Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Anonima_9977 a răspuns:

Cand eram mai mica era preferatul meulove struck Ibina actiunea, drama, realitatea crunta cu fictivul si efectiv daca ar fi sa analizam partea animata se aseamana cu prezentultongue numai ca pe noi nu prea are cine sa ne scape de conducatorhappy

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Samuray Jack a fost difuzat in 18 septembrie 2004 sau 2005 sigur m am uitat la toate episoadele funda

| Ingerasull99 a răspuns:

Era interesant, desi desenat cam patratos.

| G a răspuns:

Hmm... tin minte ca ma uitam cand se intampla sa mai prind cate un episod, imi placea dar acum nu-mi mai amintesc mare lucru din el.

| andrada_8531 a răspuns:

Samurai *... jack