| Carrie a întrebat:

Ce desene animate va plac? eu ma uit doar la actiunea dramei totale.si ce desene animate ati vrea sa revina? eu as vrea billy si mandy. apropo turneul mondial al dramei totale in curand!

Răspuns Câştigător
| Cristianne a răspuns:

Sa stii ca daca reusesti sa nu dormi toata noaptea, sau ma rog, pana pe la 3-4, billy si mandy ruleaza. dar noaptea.pe la 2-3, dar nu garantez ca la orele astea.referitor la intrebarea ta, pai imi plac mai multe. sper sa nu ma fac de ras:hannah montana, wizard of weverly place, jake si blade, sonny with a change, gemenii cramp, stoked, billy si mandy(noaptea)zack and cody, si multe, multe altelewinking_

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Eu ma uitam la tom si jerry dar acum am ocupatie cu munca si pe net la tv ma uit la stiri si la cate un program de ras laughing

| Carrie explică:

Doar la asta restul sunt tampenii

| Cristianne a răspuns:

Ms de fundita:X:X

| music4ever a răspuns:

Fetitele powerpuff si dexter

| MisterKat a răspuns:

Tom si Jerry, Copii de la 402, Viata cu Louie, Kid vs. Kat. happy

| TipulVerde a răspuns:

Billy si Mandy imi placeau si mie. Si alea cu Evil con Carne. laughing Ma mai uit la Sponge Bob, Ren si Stimpy, cand le mai prind, dar cel mai mult ma uit la Simpsons, Family Guy, Futurama (m-as uita incontinuu la ele), American Dad si South Park cand il mai da noaptea la MTV. Desenele-s cele mai tari.
Acum de curand am (re)descoperit Tom si Jerry. Ce super-amuzante mi se par acum. Ma tavalesc pe jos de ras. As vrea sa vad Cow & Chicken din nou, dar niciodata nu pot sa-mi fac timp sa le iau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, n-as vrea sa ma fc de ras, dar ma uit la Stoked, mie nope mi se pare ca sunt desene animate, adica u esti fan Twilight sh te mai uiti la desene animaterolling on the floor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, n-as vrea sa ma fc de ras, dar ma uit la Stoked, mie nope mi se pare ca sunt desene animate, adica u esti fan Twilight sh te mai uiti la desene animaterolling on the floor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol se numeste sumbrele aventuri ale lui billy si mandy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe forumul Insula Dramei Totale (www.insula-dramei-totale.forumer.ro) pentru informatii despre toate sezoanele si episoade in ROMANA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa bili si mendi este sau daca vrei sa te iuti scrie pa google desene canimte cu bili si mendi laughing)))) asa MIE NUMI LIPSESC NIMIC cati ani ai 13 sau 18 eu am 20 daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place total drama action si am vazut si sez 3 si drept sa spun e genial si meritahappy dar va recomand sa vedeti versiunea in engleza pentru ca e un sezon muzical si e cate o melodie in fiecare episod si sincer banuiesc ca o sa sune oribil traduse.parerea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahhh o aparut

| yvaine a răspuns:

Foster's home for imaginary friends, stoked, ed edd & eddy, insula dramei totale si altele... As vrea sa revina Piratul Jack cel teribil.

| rainbowsforkate a răspuns:

Mie imi placeau foarte mult Viata cu Louie, Copiii de la 402, in general desenele acelea dupa Fox Kids, dar apoi a aparul Jetixul si apoi Disney-ul. In prezent ma mai uit doar seara pana sa ma culc la Phineas si Ferb si la Inlocuitorii. Pe Cartoon Network nu prea ma mai uit, decat la Tom&Jerry.