| anonim_4396 a întrebat:

Ce e mai interesant: Casa Iubirii sau Puterea dragostei?laughing Mă mir că am ajuns să mă uit la așa ceva dar m-am plictisit de tot.)

12 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Niciuna.laughing Nu ai vrea sa urmaresti niste serii documentare, maidegraba? Gasesti cate vrei pe platformele de streaming.

| ReddY25 a răspuns:

Niciunele,sunt regii ieftine

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ambele sunt regizate,persoanele sunt plătite sa facă circ pe acolo și se aleg cu bani, iar " prostii de spectatori" ar trebui sa " creada" ca aia este realitatea.
Asa ca mai bine cauți ceva interesant, părerea mea, am lăsat și eu deschis televizorul și am dat pe unul dintre aceste programe, când am auzit câte țipete și certuri regizate, direct am preferat sa ma întorc la ProTv

| king5151 a răspuns:

Au fost una si aceeasi, mai interesant Puterea Dragostei, eu si acum ma uit la episoade pe Youtube chiar daca le-am vazut de 50 de ori

Răspuns utilizator avertizat
| torA122022 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Am vrut să mă uit în glumă, pentru ca nu am cf și nu ma prea uit la filmuri/seriale, si socoteam sa ma uit si eu la una din alea pentru ca auzeam ca e cv dramă pe acolo uneori si m-am interesat. Nu-s iubitoare de asa emisiuni dar na, chill)

| king5151 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Esti doar frustrat cumetre, crede-ma ca nu ai cum sa fii ca mine nici in 50 de ani, nu mai cauta sa te afirmi ca mine ca iti dau jet de fiecare data, mars

| king5151 a răspuns:

Nu vorbi de sus ca se vede aiurea, auzi, :"mai si te dai destept", ****ti romana in gura de sobolan.

Răspuns utilizator avertizat
| alisa201921 a răspuns:

Insula Iubirii?

Răspuns utilizator avertizat
| Desh a răspuns:

Încearcă să te uiți la Secretele din Sulphur Springs