| Furnicuta000 a întrebat:

De ce sunt toti asa disperati dupa Puterea dragostei? Au astia niste audiente uriase. Chiar si pe Youtube sunt mai mereu in trending, cand deschid google-ul imi apar stiri cu Puterea dragostei, nici pe Facebook nu scap. Eu nu am avut rabdare sa ma uit mai mult de 10 min, poate si pentru ca nu m-am uitat de la inceput dar ce se intampla asa acolo de e asa interesant?

Răspuns Câştigător
| vladtheo a răspuns:

Se referea la Trending, si tie, daca vei alege din optiuni tara Romania, iti va aparea acelasti lucru, fie ca ai premium sau orice altceva. La Recomandate(homepage) apare in functie de preferinte.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

S-a trezit indivia in tine, e treaba fiecaruia la ce se uita, e o emisiune de divertisment, e comedie de asta

| Furnicuta000 explică (pentru RAY):

Arata-mi tu de unde s-a inteles ca as fi zis ceva de rau despre emisiune? Am intrebat de ce este asa populara, ce se intampla acolo asa de special?

| RAY a răspuns (pentru Furnicuta000):

Dar nu conteaza ce e asa special

| Legion7X a răspuns (pentru RAY):

E țigăneală, Plang, se jignesc între ei, și fac mișto, după care țipă unul la altul. Cred că de asta este așa de deosebită. Probabil unii adoră stilul de șatră, care pentru alții, acest lucru nu reprezintă un punct de admirație.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, nu-i nimeni disperat dupa "puterea dragostei", doar tu esti!
Iti apar doar tie, pentru ca Google te-a detectat interesata de acel subiect si acum iti da toate stirile despre el, pe toate canalele si forumurile online.
Asta este puterea internetului, care acum stie cine esti, ce varsta ai, adresa ta, ce-ti place, ce vizionezi frecvent, pe unde mergi online samd. Ei au deja salvat, totul despre tine, fiecare link accesat, fiecare cuvant scris.
Mie nu-mi apar asemenea stiri, despre "puterea dragostei" pentru ca nu am cautat niciodata despre el si nu-s interesata.
Dar azi am cautat online niste rame de ochelari rimless, iar acum pe FB si toate site-urile online, numai reclame cu rame rimless imi apar. Evident, Google stie tot despre noi!

| Furnicuta000 explică (pentru Violleta2022):

Nu ma refer la reclame neaparat. Bine, pe Facebook si google (desi pe google am apasat o singura data pe o reclama) sa zicem ca de aia apar. Dar trendingul de pe Youtube e acelasi la toti si emisiunea aia face audiente uriase la tv.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Nope!
Ceea ce esti tu interesata, apar pe toate site-urile si forumurile pe care intri, inclusiv Youtibe, Tv, stiri, ziare, FB, Instagram samd.

Eu am deschis si Youtube si Instagram si alte site-uri si forumuri si nu am primit nici macar 1 singuta recalma cu "puterea dragostei".

| Furnicuta000 explică (pentru Violleta2022):

Ma mai freci mult? Uita-te la audiente, lasa la o parte cookie-urile ca ca stiu si eu ce inseamna, nu sunt idioata, acum ma refer la audiente in general.

PS: intra pe Youtube si spune-mi care sunt primele 10-15 clip-uri in trending, sunt la fel la toata lumea. Asta daca stai in Romania probabil

| Violleta2022 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Nu, nu stau in Romania si am Google Premium, care-mi arata ceea ce ma intereseaza pe mine.

PS Incearca sa fii mai polticoasa data viitoare, ca nu toti suntem mucosi ca tine, pe aici.

| Furnicuta000 explică (pentru Violleta2022):

Pai daca imi zici intr-una de cookie-urile alea si nu te uiti si la audiente normal ca mi-a sarit si mie mustarul.

| mudokins78 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Ce repede te nervozezi, fata mea!

| mudokins78 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Fi atenta! Cand o sa iti mai apara o reclama pe Youtube, incearca sa o inchizi din patratelul ala mic cu x pe el din dreapta sus. la urma o sa iti apara un pop-up cu intrebari referitoare de ce nu vrei sa vezi reclama! da clic pe inappropriate. si asa vei scapa de respectiva reclama definitiv.
Succes!

| Furnicuta000 explică (pentru mudokins78):

Nu vezi ca ea m-a insultat? Eu nu am insultat-o pe ea.

Nu era vorba de reclamele de pe Youtube ci de emisiunea in sine. Stiu ca este foarte populara si nu numai pe tv si net ci si in viata reala. E un gen de nora pentru mama dar cu mai mult succes se pare.

| mudokins78 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Habar nu am, ..nu ma uit la tv.

| Legion7X a răspuns (pentru Furnicuta000):

E o porcărie, numai cocalari sunt acolo.

| vladtheo a răspuns (pentru Violleta2022):

Se referea la Trending, si tie, daca vei alege din optiuni tara Romania, iti va aparea acelasti lucru, fie ca ai premium sau orice altceva. La Recomandate(homepage) apare in functie de preferinte.

| Legion7X a răspuns:

Cine se uită? Mie nu îmi plac emisiunile astea deloc.

| DarthNiger a răspuns:

Acolo se uita toti pustanii astia cu fite in cap de 15-18 ani care cred ca tot ce zboara se mananca de aceea e asa popular, un rahat de show care nu te ajuta cu nimic si nu te invata nimic, 0 cultura generala, asta le place copiilor din ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar toți, depinde și de nivelul de cultură, plus că e in limba romana și se uită toate vârstele

| costiceacristian200 a răspuns:

Da! Nu e nimeni disperat dupa puterea dragostei!

| elizabetha23 a răspuns:

Pentru că...manele! Și scandal mult scandal oamenii iubesc cerata și circul?