| AleAnyo a întrebat:

Ce episod din ghost whisperer este cu o fetita care moare si ajunge intr-o casa cu batrana care o punea sa faca lucruri rele? si la sfarsit se aduna toate spiritele in jurul ei si spun: "Tu esti nevinovata! Tu esti nevinovta!" si apoi era un baietel are nu mai stiuce se intamplase cu el si a murit si se termina episodul cu baiatul ala care moare si cand intra in casa aia unde era batrana? sau daca nu e din mesaje de dincolo, imi spuneti de unde e, ce episod si din ce sezon si unde il pot vedea? Exact linkul daca se poate. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexfunjohncena a răspuns:

Poi ghost whispeper e mesaje de dincolo uite un link unde poti vedea tot serialul dar cred ca ati trebuie cont si faci cont si ati apare acolo hi si numele care ti l-ai ales si dai la colecti pe vplay asa se numeste sieul merci funda?

| AleAnyo explică (pentru alexfunjohncena):

Stiu, ca am cont pe vplay din vara si m-am uitat la primul sezon din ghost whisperer, dar voiam in special sa stiu de episodul asta, pentru ca mi-a zis o prietena k l-a vazut si k a fost super, dr nu stia care e, si nici din ce sezon era, si de-aia voiam sa stiu, dar iti dau totusi funda k nu mi-a mai rasp nimenitongue

| alexfunjohncena a răspuns (pentru AleAnyo):

Inca cv episodul era din primul sezon si 2 ep