| maduu_1458 a întrebat:

Ce faceti voi in acest moment? funda cel mai interesant raspuns

Răspuns Câştigător
| CyBeRnEtiCk a răspuns:

Uite ma uitam pe TPU si am dat de tinelaughing

15 răspunsuri:
| iFollowRivers a răspuns:

Ascult muzica, stau pe TPU, facebook, ma joc fruit ninja frenzy si imi fac planuri

| Ramina a răspuns:

Ma pregatesc sa ies in oras.hee hee

| n1na a răspuns:

Offfff! buna intrebare! Ma chinui cu doua afurisite de proiecte pentru facultate si incerc sa ma abtin sa nu explodez deoarece am windowsul in germana si respectiv Office-ul si nu pot respecta conditiile impuse de stimabilul meu "domn profesor".Am intrat pe TPU in speranta de a ma detasa de aceasta problema si sper ca ma voi amuza putin aici(lucru ce mi se intampla des)...totusi trebuie sa ma apuc de treabahappyO zi buna iti doresc!

| venusdoom a răspuns:

Citesc

| AxelBv a răspuns:

Descalcesc o rutare de internet intre doua sisteme dintr-un cluster separate geografic, fiecare instalate in clustere de servere virtuale de telecomunicatii VoIP.
I bulshit you not!

| Ncl_9813 a răspuns:

Stau pe TPU si facebook si ma si uit la tv laughing

| TokioHotel a răspuns:

Ascult muzicaa rock,stau pe facebook, stau pe TPU, stau pe mess...imi fac temele, mananchappy

| justagirl1 a răspuns:

Ma gandesc la cineva tongue

| Goguletzu a răspuns:

Laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uitam la o monstra de cultura : http://www.youtube.com/watch?v=vkG52C8otyo&feature=related

| Lɑяisɑ a răspuns:

Bună.
Acuma tastez, tu?
Pa, pa.

| IngerashulmeuEdy a răspuns:

Ma uit pe net la catalogul cp 17 oriflame pentru ca am o colega care e reprezentant oriflmae si vreau sa-mi comand cv pentru ca am auzit ca sunt reduceri

| ellylovesmilkacupete a răspuns:

Editez niste pozehee hee.

| VLaDe2012 a răspuns:

Sex funda

| andrutzaandrutza a răspuns:

Stau pe TPU ma joc ma uit la televizor vorbesc pe mess si cam atat.