| sufletdeing3r a întrebat:

Ce va excita cel mai mult cand faceti sex? Dau Funda pentru cel mai interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Pe iubitul il excita mult zona urechii

pe mine gatul - sarutari, atingeri
spatele mai ales daca e vorba de pozitia capra

fesele oricand in orice pozitie, uneori si fara sex

picioarele in zona superioara, atingeri, mangaieri, sarutari...

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru wolder):

Daca crezi ca cel mai mult il excita urechile am niste vesti proaste pentru tine

| wolder a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Am zis ca-l excita mult, nu CEL MAI MULTwinking
si stai lin stiu unde il excita cel mai tare, nu trebuie sa ma inveti tu laughing)
era doar o zona unde am observat ca e mai sensibil nu stau sa explic PE SITE ca-i place cand...

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Saruturi pe gat -mangaieri tandre -Fiecare are zonele lui unde se excita cel mai tare.Pe fese, unele zone de pe spate tec. Oricum zona genitala ramane cea mai sensibila atat la femei cat si la barbati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand incepem sa povestim pe ce dracu a cheltuit toti banii la piata, mor atunci cand fac sex si ne apucam de contabilitate

| Keith a răspuns:

In cazul meu,am nevoie mereu de preludiu inainte de a face dragoste,gen saruturi, atingeri etc.Iar in timpul actului sexual ma excit cand ma saruta pe gat, cand ma musca de ureche dar mai ales cand imi saruta sanii, innebunesc atunci cand sotul meu imi face asta, dar acum trebuie sa astept pana iese din puscarie crying

| plosnitapufoasa a răspuns:

Sa ma tina strans in brate si sa se miste usor. la tine? hai ca sunt curioasa

| sufletdeing3r explică (pentru plosnitapufoasa):

Pe mine ma excita cand ma saruta pe gat si cand ma atinge cu miscarile ei fine. Acum stiwinking

| akialexe123456789 a răspuns:

Pe mine ma excita cand :
îmi prind partenera de sfarcuri si trag usor
cand îi apas sani de piept
etc