| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce filme ati vazut pentru prima data pe TCM?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Turner Classic Movies (TCM)? nici nu stiam ca mai exista...
cand eram mic, ma uitam cu fratele meu mai mare, pe acest post pentru ca noaptea, parca dupa ora 23:00, se dadeau lupte de tip Wrestling, il simpatizat mult pe Hulk Hogan, copil fiind!

| AdrianaBacescu explică (pentru Simpatic):

TCM nu mai exista din 2015. Pe TCM am vazut cu mama mea High Sierra, Ryan's Daughter, The Maltese Falcon, The Right Stuff, The Postman Always Rings Twice, Queen Christina, Grand Hotel, Casablanca.

| gabicoo a răspuns:

Soylent Green, North by NorthWest, etc.

| AdrianaBacescu explică (pentru gabicoo):

Ai uitat de Casablanca, Gettysburg, Northwest Passage, The Asphalt Jungle, The Dirty Dozen, Doctor Zhivago, Four Eyes and Six Guns.

| siriusblack98 a răspuns:

Filmul cu cei 3 scheleti care se trag de piele. Cine se uita pe TCM?

| AdrianaBacescu explică (pentru siriusblack98):

TCM nu mai exista in Romania din 2015. Te uitai si tu pe TCM la filme vechi? (Humphrey Bogart, James Cagney, Gary Cooper, Judy Garland, Julie Christie, Joan Crawford, Bette Davis, Greer Garson, Harrison Ford, James Dean, Greta Garbo).

| Lupică27 a răspuns:

Mai exista TCM?

| AdrianaBacescu explică (pentru Lupică27):

Nu mai exista din 2015 in Europa. In America inca mai exista.