| anonim_4396 a întrebat:

Ce film credeti ca va castiga oscarul la categoria "Best Picture"2011?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

"The King's Speech" cred ca va castiga dar mie-mi plac mult alte doua:"The Fighter" si "Winter's Bone".
La documentar interesant mi s-a parut "Exit through the Gift Shop".

6 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

@JessicaRabbit,Cel mai bun film: " The King's Speech". Atatttt!
Si a luat si "the Fighter" premiu, cu Christian Bale.
@RzzV, cel mai bun film de animatie: "Toy Story 3".

| Artemesia a răspuns:

Habar nu am!

| RzzV a răspuns:

Cat timp nu e "The social network" eu is fericit.
Cred ca cele mai mari sanse au "The Kings speech", "Inception" chiar si "Black Swan" desi nu cred.De asemenea The Fighter are sanse maricele.
Oricum Toy Story ar 0 sanse.
Mai 4 zile si vom vedeahappy

| Stardust13 a răspuns:

Black swan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"The social network "

Răspuns utilizator avertizat