| Ecou a întrebat:

Cine credeti ca va castiga oscarul ca Cel mai bun film anul acesta?¿?

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Cu siguranta "Inception" il merita... o capodopera, un film foarte destept, psihologic, greu de inteles si bun, in toata puterea cuvantului. Finalul deschis, care ne lasa pe noi sa interpretam intregul film, a fost genial. Dar si-asa s-a comis o nedreptate anul trecut, legata de filmul "Avatar". Prin urmare nu m-ar mira ca "Inception" sa nu ia premiul, sau sa aiba mai putine premii decat alt film banal, cum a fost "The Hurt Locker"... L-au dat pe ProTv, frate, si gratuit cu ziarul!
Scuze ca m-am lungit cu vorba, dar "Inception" merita nu doar oscarul pentru "Cel mai bun film", ci mai multe astfel de premii.

3 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Pai eu cred ca va castiga christopher nolan cu filmul "inception". chiar daca filmul a aparut la sfarsitul anului 2010, este nominalizat la oscar anul acesta.este un film genial.trebuie sa fi foarte atent cand vezi acest film pentru ca daca nu, nu vei intelege nimic.
funda?

| ραяαиαєиѕє a răspuns:

Eu zic ca Inception

| Adeeliiina a răspuns:

Cred ca filmul cu Natalie Portman:X
fundita?