| IPPetrisor a întrebat:

Ce film de comedie pentru tratarea stresului imi recomandati?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), RocknRolla (2008), To Rome with Love (2012), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Do the Right Thing (1989), Asta e (2001), Lo scopone scientifico (1972), The Great Dictator (1940), Identity Thief (2013), Idiocracy (2006), Filantropica (2002), Midnight in Paris (2011), The Wolf of Wall Street (2013), Profetul, aurul si ardelenii (1978)...

| IPPetrisor explică (pentru NOname):

Cu o lista ca asta ma voi destresa toata saptamana! laughing
Mersi, NOname! Pe unele le-am vazut, pe altele nu!

| NOname a răspuns (pentru IPPetrisor):

Cu drag. Destresare plăcută!hee hee

| IPPetrisor explică (pentru NOname):

Multumesc!

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Marea mahmureala (2009)

| IPPetrisor explică (pentru anonim_4396):

Un film normal de 2 ore ar fi fost mai ideal si nu seriale...

Mersi oricum pentru raspunsul rapid!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru IPPetrisor):

Secventele filozofice ma relaxeaza. nu am ras niciodata la un film
imi vine in minte if
https://www.youtube.com/watch?v=PmoHv8Mf_-o
si imi pun in pahar petale de trandafir si sunatoare dar nu cred ca ajuta cu ceva:))
azi am rupt cu un prieten patru buchete de liliac
doamne daca m-as gandi la ce urmeaza maine. e atat de greu sa stai intr-un spatiu izolat totusi si trebuind sa comunici mai ales fara sa ai perna cu tine, nu am vrut sa fiu adult, nu am vrut nici macar sa fac sex.
https://www.youtube.com/watch?v=yS_DcqPkEYM#t=23

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a plăcut If... : )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ace Ventura:un nebun in Africa
-Ace Ventura :detectivul lu peste
-Ms Ben
-Norbit
-Acasa la coana mare
-Dennis pericol public
-Puicuta cu cocosel
-Singur acasa
-Dumnezeu pentru o zi
-Tarzan traznitul junglei
-Thruman show
-Omul de pe luna
-Doua pupeze albe
-American pie(Placinta americana )
-Cum sa cuceresti barbatii?