| Patyi a întrebat:

Ce film/ filme horror v-au făcut să nu mai puteti sa dormiti noaptea? laughing FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Chrisantos a răspuns:

Fritt Vilt III, Teeth, The Thing, Silent House, Heelraiser 1 2 3 4 5 6 7 8, Paranormal Activity 1 2 3, Fear House, House Of Wax, Masacrul din Texas, The Task, The exorcism, The unkeepers, SAW, The grudge, House of 13 fantomes, Cazul 39, A 2 usa pe stanga, Carrie, The scarecrow, Bereavement, Cursed, Venom, Hyenas, Husk, Carver, 13HRS, Texas Chainsaw Massacre 3, The Texas Chainsaw Massacre - The Beginning, Penance, Survival of the dead, Dread, CASA CELOR O MIE DE CADAVRE, Cicatricea, Ghosts of Mars, Dead snow, Land of the Dead, sspect Zero, Diary of the Dead, Surori de Sange, The ring, Mutants, Basement Jack, Cult, Seven Mummies, Town Creek, Alone in the Dark 1 2, Thirst, Psychosis, Mirrors 1 2, Negura ---

13 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Eu nu prea am avut niciodata probleme cu somnul oh go on, dar sunt filme care m-au facut sa adorm mai greu seara big grin.
The Ring.
Nightmare On Elm Street. [mai ales asta, ca era vorba de somn in film :-s ]
The Devil Inside.

Cam atatea thinking Mai este si Paranormal Activiti, dar nu este cine stie ce pentru mine.

| GaBytZaX3 a răspuns:

Sincer nu mi s-a intamplat niciodata sa n upot sa dor din cauza unui film...dar sunt cateva filme la care m-am speriat putin. Cum ar fi : The grudge toate partile si 1408

| Aliison a răspuns:

The Grudge

| ℓαυяα a răspuns:

Drag me to hell

| Puffulets a răspuns:

Hmm ar fi actevalaughing gen: in spite on your grave, drag me to hell, saw, the grudge, the collector, splice.

| Innnaa a răspuns:

The innkeepers
(Tinand cont ca m-am uitat la urmatoarele filme la 7 ani)

Grim Reaper
The Gravedangers

| FllorinaFlory a răspuns:

13 ghosts
The grudge
Shutter
Saw
Alone
Tormented

Sper sa-ti placa!hee hee

| allthree a răspuns:

Wrong turn 3 si 4 skull

| Matei_Rodica_1997 a răspuns:

De dormit noaptea, am probleme cu somnu chiar daca nu urmaresc nici un film horror... dar am visat fantoma din grudge 7 nopti, si de fiecare data cand ma striga cineva si nu prea auzeam cine, imi era frica...lol, am 12 ani. imi mai amintesc ca in fiecare noapte ma uitam sub pat, sora mea isi lasa parul pe fata, se uita sub pat si incepea sa miaune. ce frica m-a cuprins atunci! ( aveam cam 9-10 ani).

| dudu_8964 a răspuns:

Masacrul din texas, The Exorcism

| Corina300 a răspuns:

Buna! Nu am probleme cu somnul, insa ce mi-a placut cel mai mult a fost Super Natural. Ti-l recomand are multe sezoane si are acel ceva, ceva special, deci mie chiar imi place ala, insa asta depinde si de gusturile tale.

| Saika a răspuns:

Paranormal Activity. are 3 parti. Actiunea si suspansul sunt mereu pe la mijlocul filmului.

| RebeMJJ a răspuns:

Nu prea am probleme cu filmele horror, dar, cand aveam 6 ani, m-am uitat la videoclipul ''Thriller'' al lui Michael Jackson si mi-a fost frica de intuneric pana la 9 ani... si nici nu vroiam sa ma duc la baie... laughing