| Klaryssa a întrebat:

Care este cel mai horror film? Vorbesc de acel film care nu va lasa sa dormiti noaptea, acel film care va face sa va ascundeti sub patura la cea mai mica scartaitura de parchet?

18 răspunsuri:
| ĄĿiŒ a răspuns:

Am vazut multe filme horror si mi se pareau destul de ok pana am ajuns sa vad The Grudge 1 laughing N-am dormit prea bine in noaptea aia...laughing

| faramatania a răspuns:

Saw( Seria)
Wrong Turn(seria)
Grave Encounters 1 și 2
Hostel(seria)
Insidious

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti prea mult la desene. Si ma rog, de ce ai vrea sa patesti asta? laughing

| Klaryssa explică (pentru anonim_4396):

1.Nu ma uit la desene de la 7 aniwinking
2.Ammmm...pai nu stiu! poate pentru ca toate celelalte m-au plictisit?
3. Daca nu ai un comentariu inteligent sa imi adresezi atunci nu nu mi gte mai adresa ca ma enerveaza oamenii asaaa perfecti ca tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Klaryssa):

Nu sunt un om asa perfect, chiar deloc, am '' o lista de defecte ''. Era doar un mod de a spune.winking Si nu e o rusine sa te uiti la desene daca nu mai ai 7 -8 ani. laughing. Majoritatea adolescentilor se uita.

| MiSSyoUNow a răspuns:

Scrie pe google filme horror 18+ si iti spun eu ca nu vei mai dormi la noapte.

| MaryWhiteRose a răspuns:

Am auzit ca the exorcist dar nu mi se pare cine stie ce confused.

| GeorgikAida a răspuns:

The exorcist, Wrong turn 4, kill bill

| Bombbonelee a răspuns:

Uite-te la Evil Dead sau The Chainsaw dar nu sunt cine stie ce filme.

| Klaryssa explică (pentru Bombbonelee):

M-am uitat deja la ele waiting

| PascalauMynzy a răspuns:

Wrong turn 4 ...cred

| CoOoco a răspuns:

The haunting in connecticut! Nu stiu daca este cel mai horror, dar este si asta horror. M-a impresionat ca este dupa caz real! :o http://www.filmonline.eu/......itrat.html

| andyjustdoit a răspuns:

Sincer uita-te la CONSTANTINE, THE RITE sau DRAG ME TO HELL.astept sa imi raspunziwinking

| Klaryssa explică (pentru andyjustdoit):

Am sa ma uit maine.Multumesc mult.O sa te anunt daca o sa ma sperie cu adevarat. Crede-ma ca tu esti singurul pentru care nu aleg un raspuns castigator. SPER sa merite