| GoldVali a întrebat:

Ce film imi recomandati cu Jack Gyllenhaal in afara de Donnie Darko?

funda!

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Brothers ( ti l-am scris si pentru Natalie Portman) si mai ales Brokeback Mountain ( nu te opri la ideea ca e vorba despre gay, e o poveste de dragoste foarte frumoasa).

| GoldVali explică (pentru michelia):

Brothers mi-a placut tare mult. Acum vad Brokeback si pare misto, dar cam ciudatel.

4 răspunsuri:
| ILoveTacos a răspuns:

Zodiac
Source Code
Love and other drugs
Prince of persia:The sands of time

| GoldVali explică (pentru ILoveTacos):

Mi-a placut si Love and other drugs, Zodiac si Source Code le stiam si nu prea. Mersi pentru sugestie.

| ILoveTacos a răspuns (pentru GoldVali):

N-ai pentru ce, Craciun fericit! happy