| Gєσяgιαηαα a întrebat:

Ce film imi recomandati? Sa fie din anii 2010-2012. Gen In time 2011, sau Cronica 2012. Poate fi si de dragoste[nu foarte siropos], aventura, thriller, drama, comedie dar sa se merite. Stiu, am multe preferinte. Oricum. Dau funda. Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Lykee a răspuns:

The Twilight Saga Breaking Dawn,J Edgar,New Year's Eve,Mission Impossible:Ghost Protocol,Sherlock Holmes:A Game of Shadows,Underworl:Awaking,Puss in Boots,Monte Carlo,Never Say Never,Man On A Ledge,We Bought a Zoo,Contrabanda, Abduction.Crede-ma sunt fffoarte misto si in plus sunt si de aventura, drama, comedie... funditaaa?

4 răspunsuri:
| Josephe a răspuns:

Police.Story.I.1985.Bluray.720p.x264.RoSubbed-WiKi
Police.Story.Ⅱ.1988.BluRay.720p.DTS.x264.RoSubbed-CHD

Police.Story.3.Super.Cop.1992.REPACK.720p.BluRay.x264.RoSubbed-LCHD

Is misto tare daca nu leai vazut cautale si uitate is tare mistohappy

| Atat_Madalina_1995 a răspuns:

Daca nu ai vazut inca, uitate la The notebook (povestea a doi tineri indragostiti, ea bogata.el sarac, eforturile lui de a ii tine amintirea treaza dupa ce ea pleaca, dar intr'un final revine.iar restul descoperi singura). e superb!
Iar daca vrei vreun serial ar fi - Pretty little liars ( misterul unei morti si a 4 prietene ce au mii de secrete, vietile familiilor sale, povestile de dragoste, prieteniile.etc.) - il vezi pe vplay.
Sau Grey's Anatomy, daca poti sa te uiti la el, se fac operatii pe viu, e vorba de cativa medici stagiari ce incearca sa urce in functie. unii privilegiati alti nu, violuri, operatii pe creier.etc.
happy