| nevermindpeople a întrebat:

Heii TPU. ^.^ Dati`mi va rog o idee de >film.:" Sa fie din 2010-2011 si sa fie ceva de actiune sau thriller. thinking Poate chiar drama. happy Multumesc. :*

Răspuns Câştigător
| kleorys a răspuns:

Ceau uite cateva filme incercate care mi au placut foarte muult!: chain letter, i spit on your grave, fritt vilt, mirrors, undisputed, shooter, the mechanic, the punisher, hitmen, ege of darkness, devil, red, the-A-team, the town, green zone, cop out, piranha, sper ca te am ajutat!

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Intra pe www.cinemagia.ro si alege: Box Office
Si acolo gasesti cele mai noi filme si faine.

| Sabiina a răspuns:

Calutii de nori - the movie

| Tofeni a răspuns:

Uite doua filme superde actiune (Red si The Mecanic)

| Tofeni a răspuns:

Jackass e cel mai stupid film pe care l-am vazut ca se lovesc nistra incopententi ca..., e film de copi mici

| nimiiiiiic a răspuns:

Inception...the best.

| alinutz16 a răspuns:

Warrious way daca il vezi ramai impresionata sincer e action/crime/triller/dragoste

| Chiti a răspuns:

Inception,Shutter Island, Black Swan

| liudka21 a răspuns:

Am fost profund surprinsa de filmul Remember my

| lucyalk1 a răspuns:

The maze e frumos. jackass 3-D.

| anonumus a răspuns:

Baithappy