| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce film imi recomandati sa vad in seara asta? Orice tip dar sa fie interesant.

8 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Te-ai hotărât? Eh, în caz că e prea târziu îți recomand la ce să te uiți mâine seară. Tocmai am revăzut Snatch (2000), unul dintre cele mai bune filme din 2000 încoace. Filmul are de toate. Actori de renume, umor negru, acțiune, mister, crimă. Îl recomand la orice oră!
Numai bine!

| Ecou a răspuns:

Mr nobody destul de complicat pentru marti seara, as recomanda keith, speak adventurepark sau in the land of woman

Răspuns utilizator avertizat
| Akuryo a răspuns:

The grudge, Dincolo de tenebre sau 666:The child sau o comedie Europe triptongue

| robyiyo a răspuns:

Ti-as recomanda Mr. Nobody, foarte interesant tongue

| badearoby a răspuns:

13hrs e un film horror super.

| adi1004 a răspuns:

Repeatershappy

| MicrOfoN a răspuns:

8 mile