| Dazzle a întrebat:

Ce film sa aleg pentru o noapte de Halloween?
The Exorcist(1973) sau Halloween (1978)
Si care e mai infricosator big grin?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Ai de ales între două filme clasice, ai gusturi bune. Eu aș alege Halloween (1978) pentru că se potrivește mai bine cu tema serii și mi se pare un film mai înfricoșător. În The Exorcist acțiunea începe abia după jumătatea filmului și nu este tocmai în temă cu sărbătoarea.
Vizionare plăcută!

10 răspunsuri:
| Fanatic a răspuns:

Eu abia m-am uitat la toate seria halloween

| Bobo15 a răspuns:

Halloween! Pt ca l-am vazut si eu si a fost tare.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Mai bine alege wrong turn prima parte...e super happy

| georgelu a răspuns:

Sa ma cac in noaptea ta am vazut si noi la americani si gata sa facem si noi pacat ca la noi iese fix O PL BELITA! mama cat ma enervati!

| Dazzle explică (pentru georgelu):

Esti penibil, ce te bagi aiurea in seama?

| georgelu a răspuns (pentru Dazzle):

Pai nu vezi frate ca noi cu tot ne luam dupa american si facem un rahat ca nu iese ca la ei NEVER EVER ce *** stam sa ne luam dupa ei asa sa fim papagali straight face

| Dazzle explică (pentru georgelu):

Men ce sa ne iasa rolling on the floor?
Crezi ca-i asa simplu sa obisnuiesti oamenii cu o noua sarbatoare peste 10 ani toti or sa petreaca halloweenu or sa mearga copii nostri la case imbracati in monstrii ca sa faca bomboane.

| georgelu a răspuns (pentru Dazzle):

"Men" in pla mea de afon, invata sa vorbesti si dupa aia fa-ti cont pe TPU.ro taran imbecil...o sa mearga mama ta bai carnatule asa crezi tuwinking daca te crezi asa american de ce nu te duci sa traiesti in New York, Boston etc. nu vezi ca am ajuns de rasu americanilor IN TOT ca ne luam dupa ei ii lingem in cur...da-ti-va in pla mea de copii afoni de 13 ani!

| girls97 a răspuns:

Buna daca treiube sa aleg neaparat unul dintre cele 2 la the exorcist am fost cam dezamagita cand l-am vazut asa aca as alege halloween daca vrei un film bun filmul meu preferat ramate tot the ring are 2 parti sh este vorba despre o caseta pe care dacao privesti la 7 zile dupa mori esti fff bun filmul sper ca te.am ajutat pwpii love struck

| byralulife a răspuns:

Din astea 2 nu stiu... dar un film infricosator e the grudge 1, 2, 3
(1 e cel mai infricosator)