| soseno a întrebat:

Ce film sau serial pentru adolescenti imi recomandati? :* Gen Gossip girl, Jurnalele Vamp, Pariu cu viata.

Răspuns Câştigător
| andaioana123 a răspuns:

Pretty Little Liars, The secret Circle, 90210, The Mentalist, True Blood, :d ma uit la toate si sunt foarte faine!

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cred ca ma duc sa vomit...

| soseno explică (pentru Dumnezău):

Ia hai du.te. MAARS! BLEEAH

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

i-ti recomand cruel intentions.Mie mi-a placut multbig grin

| noink a răspuns:

Trebuie neaparat sa vezi,, The last Mimzy,, este cel mai tare film pe care l-am vazut! Este extraordinar, e cu doi copii in rolurile principale, dat este vorba despre extraterestrii, puteri supra naturale si chestii de genu. Il recomand orcui

| FllorinaFlory a răspuns:

Pretty little liars
10 things i hate about you
Zac and Cody:The suite life on deck

| gsjsjjs a răspuns:

Daca vrei un serial calumea urmareste Doctor Who

| LoveTwilightLove a răspuns:

La filme iti recomand ceva romantic, fantasy, gen:

Seria Twilight; x
The Hunger Games
21 jumpstreet
Detention.

Seriale:

Prison Break
Dr. House
L.O.S.T
Gossip Girl
TRUE BLOOD
Robin Hood
The O.C
Supernatural
Mesaje De Dincolo
OZ
Legend of the seeker
Dark Angel
FLASHPOINT
America's Got Talent
Glee
Private Practice
Spartacus [actiune]

| AllTogether a răspuns:

Pariu cu viata

| sellieania a răspuns:

Salut (supernatural, pretty little liars, lol,punctu negru doar cu traducere in rusa, wild child, scoala de tip inchis cu traducerea in rusa, bones, twilight, titanic, alvin and the chimpunks 1...2...3, seeking a friend for the end of the world, s-a furat mireasa, la prima cosa bella, toata lumea din familia noastra, the joneses, primos, the rum diary.)