| olivikkka a întrebat:

Imi recomandati un serial sau film gen Pariu cu viata ceva romantic dar si haios in acelasi timp. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Sunt foarte multe seriale superbe cum ar fi:Glee(care este replica Pariului cu viata dar este din america), Pretty Little Liars, Gossip Girl, Victorius, One tree hill, Charmes, The secret circle, Friends(este foarte amuzant), Supernatural(acesta este mai mult S.F.) si mie imi mai place mult si The vampire diaries chiar daca nu are nicio legatura cu Pariu cu viata merita sa te uiti la el.Toate aceste le gasesti pe vplay.Vizionare placuta!big grin

| olivikkka explică (pentru GaBrYeLa18):

Iti multumesc foate mult

| GaBrYeLa18 a răspuns (pentru olivikkka):

Cu placere!:*