| Patyi a întrebat:

Ce film v-a marcat cel mai tare si de ce?

26 răspunsuri:
| AlinnutSsa a răspuns:

Mie imi place foarte mult seria "Twilight". Dece? Pentru ca a venit cu ceva nou si camptivant si tot odata ceva romantic. Astept cu nerabdare finalul seriei ce va aparea pe 16 noiembrie, 2012. In caz ca nu ai vazut filmele [desi ma indoiesc de asta] te poti uita. Si cartile sunt si mai fantastice.
O zi buna!

| hatze a răspuns:

Van Helsing.

| MaxKiller911 a răspuns:

Elysium! Este un film extraordinar! Poveste si personaje de nota 10! De ce? Pentru ca povestewinking.

| elyssa20 a răspuns:

Everybody's fine cu Robert de Niro... Daca la prima vedere pare o drama simpla ce beneficiaza de atentie prin simplul fapt ca Robert De Niro se afla in distributie, va asigur personal ca este cu mult mai mult de atata. Este mai mult decat o drama, o drama a unui parinte nesigur pe sine, naiv si increzator in vocea inimii ce vrea sa isi vada copiii ajunsi ceea ce si-au dorit, o drama a carei morala ar trebui sa ne-o insusim. Este emotionant, atingand firul sensibil mai ales in ultimele 15 minute care te indeamna la o lunga "meditare" asupra realitatii, a adevarului, iubirii si solidaritatii, iar probabil daca Robert nu si-ar fi interpretat rolul atat de simplu si totusi atat de complex, povestea nu ar mai fi avut avelasi impact emotional asupra fiecaruia. A fost o experienta placuta si o surpriza extraordinara pe care sper sa o mai revad in viitor si pe care v-o recomand cu cea mai mare placere tuturor, mai ales pentru lectia de viata oferita! Sincer eu am plans incontinuu la film pentru ca ma regasesc in fiul lui cel mic, si m-a facut sa regret unele lucruri pe care le-am facut la un moment dat, lucruri gresit bineinteles.Vizionare placuta!

| BogdanS a răspuns:

The Dark Knight din 2008.FIlmul cu Batman.Si mi-a placut din privinta raului.FIlmul asta trebuie vazut doar din curiozitatea ca eu iti spun de Joker (interpretat de Heath Ledger) ca a fost jucat intr-un mod GENIAL.Si nu exagerez prin genial.A fost primul actor din lume care a primit Oscar post -mortem pentru interpretare.M-a facut sa-l iubesc desi il vroia pe Batman mortbig grin.Trebuie vazut filmul.Actorii din seria Batman au plans doar cand si-au adus aminte de el.Sunt sigur ca ar fi jucat si in filmul de anul acesta.Cred ca ar fi adus incasari de doua ori mai multe.Ti-l recomand din tot sufletul.

| thefighter1 a răspuns:

Film: Gladiatoru
Serial: Spartacus

| BogdaneluluI a răspuns:

The Godfather - trebuie sa te uita la film ca sa intelegi de ce
To End All Wars - sacrificiul suprem
ZigZag - te face sa vezi ca poti gasi fericirea si in cele mai crunte situatii

| Iяiηα a răspuns:

The Eagle(Acvila legiunii a ix-a).M-a marcat, deoarece este un film destul de dur, de razboi, in care multi isi pierd viata doar pentru a recupera asa zisa "Acvila" de mult pierduta.

| AlExFr3Sh a răspuns:

Mie Bad Boys 1. 2. e bestiel filmu. e cu atiune si comedie dar, iti zic eu e mai bun 2-u ca 1-u dar na si unu e bun dar 2-ul e si cu actiune mai multa si cu comedie mai multa badta l-a vazut. pentru asa film merit funda sau blue strike.

| bogdanstelistul a răspuns (pentru AlExFr3Sh):

Imi este mila de retardati ca tine...

| soffie a răspuns:

Trei metri deaspura cerului, de ce?! pentru ca e ceva care te face sa doresti mai mult

| edylucky a răspuns:

Lord of the Rings toate 3 partile fratia inelului part 1 cele doua turnuri part 2 intoarcerea regelui part 3 este un film extraordinar ma captat deoarece are actiune non stop big grin daca nu l-ai vazut cea ce e imposibil uitete la el prea smecherbig grinD

| anamarya5780 a răspuns:

Changeling-Schimbul:Filmul care m-a marcat cu adevarat mai ales ca este bazat pe o poveste adevarata. Daca nu l-ai vazut deja ti-l recomand din suflet si cu siguranta te va marca... sad

| Chrisantos a răspuns:

Fritt Vilt III
Teeth
The Thing
The Ring
Silent House
Heelraiser 1-2-3-4-5-6-7-8
Paranormal Activity 1-2-3
Fear House
House Of Wax
The exorcism
The Unkeepers
The Task
Bereavement
Cursed
A 2-a usa la stanga
The Scarecrow
Seven Mummies
SAW
The Grudge
Texas Chainsaw Massacre 3
Carrie
Dread
Suspect ZERO
Casa celor o mie de cadavre
Basement Jack
Mutants
Psychosis
It
The Mirrors 1-2
Ghosts of Mars
Cicatricea
Dead Snow
Diary of the Dead
Surori de sange
Husk
Hyenas
Venom
Land of the Dead
Cult
Town Creek ..Filme horror.

| bogdanstelistul a răspuns:

Bai oameni buni omu' v-a intrebat ce film v-a marcat, nu ce film v-a placut, dar constat ca majoritatea dintre voi nu stiu sa citeasca.In privinta mea, inca nu am gasit acel film.

| AlExFr3Sh a răspuns (pentru bogdanstelistul):

Ma copile daca vr sa plangi sau ceva. du-te la mata si zii. nu veni la mine. asa ca ciocu mic in + nu cred ca ai mai mult de 2 ani la cum vb.

| bogdanstelistul a răspuns (pentru AlExFr3Sh):

De unde ai tras tu concluzia ce vreau sa plang? Eu sunt foarte fericit, tu esti cea care ar trebui sa planga fiindca nu esti in stare a scrie un mesaj.Eu unul cred ca esti nervoasa ca cineva ti-a spus crudul adevar, ca esti PROASTA.Macar daca aveai un mesaj coerent, niste argumente solide pe care sa te bazezi, dar din pacate nu ai, asa ca spui lucruri la intamplare in speranta ca va iesi ceva bun si ca lumea nu va mai rade de tine.Iar faza cum ca am 2 ani ti se cam potriveste tie judecand dupa felul cum scrii, daca asa se numeste ceea ce faci tu.

| Patyi explică (pentru bogdanstelistul):

Gata, nu va mai certati happy. El a zis ce i-a placut lui... daca n-a inteles intrebarea e treaba lui el a zis ce film i-a placut happy.

| Patyi explică (pentru Patyi):

Lui/ ei *

| bogdanstelistul a răspuns (pentru Patyi):

Nu este cazul sa ii iei apararea, pentru ca trebuie sa fim duri cu toti oameni prosti pentru a-i trezi la realitate. Daca nu vom face asta si vom continua sa-i lasam in pace se va intampla exact ca si cu tiganii, si anume: se vor inmulti ca soareci, vor deveni majoritari si intr-un final ne vor conduce tara.

| AlExFr3Sh a răspuns (pentru bogdanstelistul):

Bogdane dar tu ce esti te trezesti mai breaz decat mine? copilas. sati acolo cuminte si nu mai insulta oamenii. eu am inteles cam ce a zis si pati. si ce daca am inteles eu altceva nu am dreptul sau ce deci te rog tineti insultele acasa ca sa nu ajung si eu la unele... si mersi patii

| Șobolanuldecâmp a răspuns:

,,Da-o mai departe,, finalul e cam tragic... da e interesant filmu

| iustina199 a răspuns:

The Vampire Diaries. Deoarece este un serial foarte interesant si foarte tare; x;

| RollingInTheDeep123 a răspuns:

Exorcista,am citit ca tot ce apare in fil s-a intamplart unui baiat de 12 ani dar in film e fata.Au fost taiate 11 minute din film deoarece era prea horror. Uita-te si crede-ma o sa iti place!

| elyssa20 a răspuns (pentru RollingInTheDeep123):

Imi poti da un link unde il pot viziona online? Multumesc happy

| Elein a răspuns:

Bless the child
A fost primul meu film horror.