| iiLeexyii a întrebat:

Ce filme asemanatoare cu "Twilight" si "The Vampire Diaries" mai stiti?

Răspuns Câştigător
| BuFurnica a răspuns:

Ten Wolf
True Blood

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Underworld
Vampiri insetati
Bloodrayne.

| Wellfun a răspuns:

Interview with the vampire
True Blood
New Moon
Lost Girl
Grace (III)
The Skeleton key
Antichrist
Agora
Great Expectations
Hostage
A Clockwork Orange
Arn: The Knight Templar
Arn: The Kingdom at Road's End
Candy

| iiLeexyii explică (pentru Wellfun):

Eu nu vreau de groaza si ambele filme care le-am dat exemplu. vreau cu vampiri!

| YavuzM a răspuns (pentru iiLeexyii):

Da eu tot vreau cu vampiri asa ca sumerki sau the vampire diaries...dar nu gasesc ((

| Wellfun a răspuns:

Păi majoritatea cu vampiri erau...
Bine... Uite top ten :
http://extratv.warnerbros.com/2010/07/best_vampire_movies_--_the_top_10.php
+ Top 70 (dar astea nu îs chiar aşa bune ca alea din top 10)
http://snarkerati.com/movie-news/top-70-vampire-movies-of-all-time/
Fundă?